Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Producent silników elektrycznych - z pełną ofertą zapoznasz się na https://tinyurl.com/ygycde9b.

Coraz szersze użycie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od uznanych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników prądu stałego, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się dużą żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]