Zaawansowane instalacje teletechniczne

Masz kłopot z sporządzeniem instalacji teletechnicznych? Zleć to fachowcowi.

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to rozbudowana infrastruktura posiadająca mnóstwo różnych sprzętów – od najprostszych po zaawansowane technicznie. Na rynku działają specjalistyczne podmioty, które zajmują się obsługą sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi proponują i z jakich modułów składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – węzły optyczne i wzmacniacze budynkowe

Instalacje teletechniczne to przyrządy jak m. in.: anteny naziemne, uchwyty antenowe, przedwzmacniacze tv, wzmacniacze kaskadowe, multiswitche końcowe. Na rynku znaleźć można też wzmacniacze szerokopasmowe, kable telekomunikacyjne, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i odbiorniki optyczne. Moduły tego typu montowane są na budynkach użyteczności publicznej, w hotelach i wieżowcach. Podmioty specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast przede wszystkim rozplanowywaniem sieci i wytwarzaniem poszczególnych komponentów. Instalacje teletechniczne wymagają najlepszych komponentów i specjalistycznej instalacji – stąd zalecane jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – najlepsze urządzenia

Konieczne jest również, by sieci kablowe były zgodne z polskim prawem. Dlatego konieczna jest opieka techniczna fachowych firm, które zagwarantują stosowne narzędzia a także zaproponują najwyższej jakości urządzenia dobrane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne często wymagają też serwisowania, tym samym niesamowicie istotna jest opieka pogwarancyjna. Jej odbiorcami są z reguły deweloperzy.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]