Kolczyki dla dzieci

Jeśli chcesz nabyć biżuterię dla dzieci, koniecznie wejdź na www.bizuteriadladzieci.com

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, by nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabawy, czasem warto kupić pociechom własne akcesoria. Idealnym pomysłem na drobny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Podstawowym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być ich wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasze córka nie uszkodziła sobie uszu. Kolejnym aspektem jest wygląd. Pierścionki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – wybierajmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.