Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Na www.bizutik.pl znajdziesz więcej szczegółów o kolczyki sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich zrobienia kruszec, projekt oraz ozdobne minerały, ale też rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle lub małe sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla tych Pań, które cenią prostotę oraz wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla uszu. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje oraz te, które bez problemów można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem będą niewątpliwie wykonane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – topazem lub bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, lecz stylowych strojach – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty oraz prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych strojów. Do pracy warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie tak korzystnie, jak prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które szczególnie dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]