Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki z cyrkoniami.

Stylowym prezentem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne ozdoby doskonale współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy kryształowe?

Cyrkonie to syntetyczne kryształki szlachetne, mające znakomite parametry optyczne. Mienią się w słońcu kryształowym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Istnieją też kolorowe warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych komponentów można uzyskać poniższe zabarwienia: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są twarde i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek oraz naszyjników. Gdzie dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych odmianach i świetnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy wymarzoną i piękną biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są również te różnorodnie dekorowane.