Wyjątkowa biżuteria z koralem

Kup biżuterię z koralem na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala wycisza osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej spotykany jest w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie , bez leków.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]