Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Na psychoterapia-uk.pl możesz uzyskać poradę polskiego psychologa Coventry.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, ale nadal nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może stwarzać wiele problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Przebywanie na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą generować bardzo dużo komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą też kłopoty ze znalezieniem pracy lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu bardzo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano w czasie sesji będą przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339