Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Tutaj otrzymasz rzetelną pomoc specjalisty w zakresie tworzenia panoram sferycznych wnętrza firmy.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj popularna i nowoczesna metoda przedstawiania wnętrz lokali gastronomicznych i zakładów pracy. Zazwyczaj spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które jesteśmy w stanie oglądać pod każdym kątem. Dowolne obracanie fotografii generuje wrażenie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników to co różni je od zwykłych fotografii cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to świetny sposób na promowanie własnej firmy lub biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości zaprezentowania wnętrza biura, lokalu usługowego czy hotelu. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej intrygująca i pomaga szczegółowo poznać dane punktem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaprocentuje dużo większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku głównie jeśli prowadzimy biznes, który bazuje na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy lub zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do przygotowania panoram 360 stopni zatrudnij zawodowca!

Wykonanie panoramy sferycznej, aczkolwiek teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednakże do celów reklamowych powinno się zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które dodatkowo będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest również droga ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów zalecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni. Na spisie tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]