Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Tutaj odnajdziesz korzystną ofertę kursu rysunku dla dorosłych Kraków.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z tego typu kursów korzystają także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]