Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Sprawdź Blender 3D kurs na domin-krakow.pl.

Świat grafiki nieustająco przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik preferując tworzenie swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie dużych wydatków – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który zarazem jest całkiem darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w niewielkich grupach

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa dość irytujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezwykle pomocne osobom, które dopiero poznają Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na detale, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniejszych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i docenianą zwłaszcza w branży filmowej, projektowej i gier komputerowych. Poznanie programu Blender 3D poszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które później można śmiało umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu artyści i amatorzy pragnący odkryć nowe formy ekspresji bądź rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]