Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Kliknij w to miejsce, jeżeli szukasz więcej wiadomości o rysunku architektonicznym.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – głównie fakt, że są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również porady profesjonalistów pomagające przygotować się należycie do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]