Pierwsze lekcje samodzielności – warsztaty kulinarne dla dzieci

Szukasz więcej wiadomości o warsztatach kulinarnych dla dzieci? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/

Dzieci uwielbiają brać udział w gotowaniu – dekorować wypieki bądź wybierać i przynosić składniki. Chcesz podsycić zapał kulinarny Twojego malucha? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci – czemu warto zapisać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Podczas warsztatów dzieci rozwijają swoją pomysłowość oraz uczą się niezależności i co niezwykle ważne – zyskują pożyteczne umiejętności. A jednocześnie świetnie się bawią. Nauka smacznych przepisów, komponowanie ulubionych smaków oraz wybieranie i mieszanie ingredientów – to wszystko sprawia, iż dzieci z entuzjazmem eksperymentują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają także zasady, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach partycypują także rodzice, dlatego jest to doskonała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a potem degustować to, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny. W czasie warsztatów uczestnicy szykują deser oraz danie główne. Mali adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – ugotować pyszny makaron na słono lub słodko, albo spróbować swoich sił w pieczeniu udekorowanej świeżymi dodatkami, aromatycznej pizzy. W czasie kursu grupa przygotowuje również wyborną deser – mus z kruchym ciastem i lodami. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych potraw niesie dzieciakom sporo satysfakcji. Nawet najbardziej niesforne dziecko będzie z pasją oddawało się pieczeniu doskonałej pizzy lub przystrajaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez zawodowego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i wspaniałe nastawienie do maluchów.

Nasze dane teleadresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]