Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Na flobo.io uzyskasz więcej informacji o Flobo - robocie do obsługi należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasady działania

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale także i tych małych, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla podmiotów usługowych, hoteli i szkół

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje należności abonamentowe, tym samym rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach językowych albo niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]