Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Kup balon do wina.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]