Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Więcej szczegółów o środki czystości sklep internetowy znajdziesz tu.

Żeby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla kogo?

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z rozmaitych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. graffiti, osadu z tłuszczów, ognisk pleśni bądź kamienia kotłowego.

Ochrona powierzchni przy użyciu chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na konserwację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie wystawionych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnych czynników. Znajdziemy pośród nich preparaty chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale również nadają im piękny wygląd.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]