Dlaczego warto założyć shuttersy w salonie i w sypialni?

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany shuttersami w salonie.

Shutters, innymi słowy wewnętrzne okiennice ozdobne, kojarzą się zwykle z domami zaprojektowanymi w stylu tropikalnym czy południowoamerykańskim. Jednak ten moduł zabezpieczenia okna można wykorzystać również w europejskich domach – jest to niezmiernie trwałe, a równocześnie świetnie prezentujące się rozwiązanie, które w szeregu aranżacji sprawdzi się lepiej niż popularniejsze obecnie rolety.

Shuttersy w salonie – ozdoba oraz praktyczne wykorzystanie

Shuttersy w salonie czy w pokoju gościnnym, będą wypełniały podwójną funkcję – praktyczną i dekoracyjną. Shuttersy dostrzegalnie podnoszą walory estetyczne pomieszczenia. Ich lamele są masywniejsze, dzięki czemu wspaniale wyglądają na większości okien. Walory estetyczne są ważne, bowiem to w salonie ludzie przesiadują sporą część dnia, jak również podejmują tu gości. Z tego powodu trzeba zadbać, żeby to pomieszczenie było nie tylko atrakcyjne, ale także przytulne. Swoboda wybrania kąta nachylenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości światła wpadającego do wnętrza, co umożliwia np. przyjemne jego ściemnienie, gdy staramy się wyczarować romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub kompletne jego zaciemnienie, kiedy pragniemy zobaczyć serial.

Shuttersy w sypialni – znakomite rozwiązanie dla chorych na alergie

Opcja regulacji dostępu światła do pomieszczenia jest bez wątpienia najistotniejsza w sypialni. Shuttersy znajdą zastosowanie tu jednak z jeszcze innego powodu – z ich wykorzystaniem można skutecznie kontrolować temperaturę sypialni, która ma przecież niebagatelny wpływ na nasz spokojny sen. Dzięki shuttersom w trakcie lata łatwiej jest zachować niską temperaturę w sypialni, a zimą przez dłuższy czas utrzymamy w niej ciepło. Oprócz tego okiennice typu shutters skuteczniej chronią przed hałasami z zewnątrz. Shuttersy to również świetne rozwiązanie dla alergików. Na ich lamelach osadza się mniej cząsteczek kurzu niż w fałdach firanek, a ich konserwacja jest niezmiernie łatwa i trwa w zasadzie parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy rewelacyjnie będą prezentować się również w łazience, w kuchni oraz w pokoju dziecięcym.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]