części do Renault Kraków, Renault części

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]