Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Szukasz blach trapezowych? Kliknij tu.

Blachy trapezowe tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym mocna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być położona blacha trapezowa?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też bez zarzutu prezentować się jako uwieńczenie składnic, wiat lub budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową warto kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08