Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/ znajdziesz więcej szczegółów o Cafissimo kapsułki.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad czterdzieści lat temu i powoli pozyskała sobie miliony sympatyków. Ten wygodny system pozwala na przyrządzanie napoju wysokiej jakości bardzo nieskomplikowaną metodą – należy włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w nie od jednego wytwórcy. Kwestia ta dotykała każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – także w Polsce – sporo ich zamienników. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż pochodzi z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak takiej kawy jest unikalny, ponieważ wytworzyło go mnóstwo przeróżnych składników, na przykład warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Mieszanie kaw speciality z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zabija ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Brazylii i Nikaragui (arabika). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są nuty kwiatowe, czekoladowe i kakaowe.

Jaki jest koszt kawy z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w biurach lub pensjonatach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczny – zwykle mieści się w widełkach 1-1,40 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój serwowany w bufetach w biurze lub w kafeteriach na mieście. Rozsądne ceny i niebanalne wzornictwo ekspresów na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Dzięki nim zaserwujemy koleżankom najlepszej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, a zarazem sami będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, nie lękając się o ogromne koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z naszym sprzętem.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]