Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Potrzebujesz maseczki wielokrotnego użytku? Koniecznie odwiedź ten adres.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, pod każdym względem przeistoczył nasze życie i relacje z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania określonych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do banku lub urzędu, gdzie na ogół obracamy się w większej gromadzie ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Jak jednak postąpić, jeżeli trudno nam się oddycha w zwykłej maseczce z materiału?

Wytrzymała mini przyłbica chroni podobnie jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, powinny wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed zarażeniem patogenami w takim samym zakresie jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa usta oraz nos, ale jednocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi atutami są komfort, trwałość i nieznaczna waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym założeniu można oczyścić, a samą całość można również wyprać ręcznie (do trzydziestu razy) w wodzie z mydłem.

Kto może korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby powyżej 60 roku życia, mające problemy z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia czy uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić ochronne maski w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Młodzież zapewne uzna za zaletę też to, że działa ona z funkcją FaceID.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]