etykiety na wódkę weselną, etykiety na butelki

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na wesele, Sylwestra bądź imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako niecodzienny upominek od nowożeńców

Na weselu alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale także dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Jednakże takie butelki z wódką mogą też stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o dniu i miejscu wesela, imionach nowożeńców lub podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych barwach oraz wzorach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Etykiety na bimber – oznaczaj własne alkohole

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać butelki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie produkujesz nalewki, wina czy soki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami nawet bez okazji, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej butelki. Prócz tego flaszki można także oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]