Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Sprawdź, gdzie kupić drzwi wewnętrzne drewniane, wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Świetnym rozwiązaniem projektowym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze parametry oraz możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego należ wybrać drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to ekologiczny surowiec, który prawidłowo konserwowany utrzyma się w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono przytulne i bardziej nastrojowe. Dzisiejsza technologia pozwala bardzo dobrze dopasować cechy drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym designem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się właściwą izolacją termiczną oraz niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie ulegają zniekształceniu. Możliwość wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, iż tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i domach utrzymanych w stylistyce retro. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, sosny oraz mahoniu, wersje bez progu lub z progiem, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i wiele innych typów, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez wiele lat.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane możesz zamówić też na wymiar

Chcesz założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub niestandardowych rozmiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się powierzyć to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do najróżniejszych życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami wypukłymi, ornamentowymi czy piaskowanymi, co zdecydowanie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają również posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]