Citroen części, części Citroen Kraków

Oryginalne części do Citroena kupisz przez internet

Citroen to marka z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad znana dobrze rodzimym kierowcom. Jej samochody w kraju nad Wisłą są cenione z uwagi na szeroką dostępność, przystępną cenę oraz przede wszystkim za pokaźną ilość warsztatów wyspecjalizowanych się w ich naprawie. Największą popularnością cieszą się takie modele jak Jumper, C-Elysse, C-Crosser, C7, C8, Nemo, Xantia, Xsara i Saxo. Oczywiście, podobnie jak auta innych marek, ulegają one awariom, dlatego właściciele samochodów z francuskiej stajni powinni przygotować się na to, iż prędzej czy później będą zmuszeni kupić części zamienne.

Części Citroen, które często kupujemy

To, jakie części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione przede wszystkim od konkretnego modelu – każdy z nich ma inne wady, z których powstają inne awarie. Na początku powinno się na pewno wspomnieć o płynach, które ulegają zużyciu na skutek normalnej eksploatacji samochodu. Są to przede wszystkim płyn hamulcowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, olej silnikowy i płyn chłodniczy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie wolno lekceważyć, wymagają również elementy układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Gdzie niedrogo i wygodnie zdobyć części do Citroena?

Najodpowiedniejszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, częstokroć produkowane w chińskich fabrykach, w wielu przypadkach cechują się niższą jakością, co negatywnie wpływa na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen części zamienne winni kupować w sklepach specjalizujących się w dystrybucji podzespołów do francuskich samochodów. Jeśli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszystkie wymagane części można zakupić za pośrednictwem internetu.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]