Ozdobne okiennice shutters – alternatywa dla żaluzji

Potrzebujesz shuttersów na okna? Odwiedź ten adres.

Projektując aranżację wnętrza, z rzadka poświęca się dużo uwagi oknom. Zazwyczaj wybiera się standardowe aranżacje, to znaczy zasłony i firanki, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Cechy charakterystyczne okiennic dekoracyjnych typu shutters

Podstawową właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego typu okiennicach ozdobnych poruszają się, a więc można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb domowników. Wykonuje się je z płyt pilśniowych, z drewna, jak również polichlorku winylu (PCV). Shuttersy zakłada się przede wszystkim na oknach, jakkolwiek świetnie sprawdzają się również na drzwiach bądź w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach widuje się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas z pewnością przyjrzał się im w telewizji lub w kinie, gdyż tego typu okiennice są niezmiernie popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w Australii i południowych Stanach USA.

Shuttersy dobrze komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko znakomicie wyglądają, lecz mają także praktyczne zastosowanie. Dzięki nim można pasywnie kontrolować użycie promieni słonecznych: w gorące dni uniemożliwiać gromadzenie się ciepła w domu, a w zimne – zatrzymać je na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i da się je umieścić je na przeważającej większości okien. Wytwarza i montuje się je na zlecenie, co powoduje, iż są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom nader luksusowy wygląd, dzięki czemu zwiększają wartość posesji. Wypada też podkreślić, że nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez użycia linek, co rodzice małych dzieci czy posiadacze psotliwych psów i kotów, które mogłyby wplątać się wystające linki, uznają z pewnością za dodatkowy plus.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]