Serwetki papierowe – jednorazowe, dekoracyjne lub do dyspenserów

Kup papierowe serwetki na verdeavis.pl.

Serwetki papierowe to produkty higieniczne, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, kawiarni czy dowolnego lokalu podającego pożywienie. Jakie typy serwetek są zazwyczaj używane? Co należy mieć na uwadze podczas zakupu tego produktu?

Serwetki gastronomiczne – gdzie mają zastosowanie

Papierowe serwetki są używane we wszelkiego typu lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez pizzerie, przedszkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednorazowego użycia są doskonałym zamiennikiem klasycznych serwetek wykonanych z materiału, a przy tym pozwalają zlikwidować koszty ponoszone na przechowywania oraz ich prania. Na rynku obecne są wszelkiego rodzaju serwetki gastronomiczne – grubsze dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się w trakcie użycia, przez co bardzo dobrze wypełniają swoją funkcję oraz jednowarstwowe serwetki dyspenserowe wykorzystywane w stołówkach samoobsługowych.

Serwetki gastronomiczne – jaki typ wybrać?

Chciałbyś zaopatrzyć swój lokal gastronomiczny w solidne serwetki jednorazowe? Zwróć uwagę na te, które są dozowane pojedynczo. Pozwala to na ograniczenie ilości wytwarzanych śmieci oraz uzyskanie sporych oszczędności. Często stosowane są również dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w różnych kolorach – są one przeznaczone do lokali, w których nadzwyczaj istotne jest utrzymanie dobrego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych serwetkach papierowych firmy Tork, które cechują się wysoką wytrzymałością oraz niezwykłą wręcz absorpcją wody. Artykuły te można kupić zarówno w wersji do tradycyjnych dyspenserów na stolik (horyzontalnych oraz wertykalnych), jak i dyspenserów na bar czy do zabudowy.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]