Sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej i pielęgnacji koni

Co warto wiedzieć o Kraków sklep jeździecki?

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, gdyż oferują duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep dla koni online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również derki, siodła, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w tradycyjnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]