Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Słój z kranem kupisz na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest piękną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, kompotów, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]