Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Kup blachę na rąbek stojący na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Czemu warto ich używać? Przybliżamy blachy na rąbek oraz możliwości ich wykorzystania.

Blacha na rąbek stojący – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz większe grono sympatyków, ponieważ wspaniale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentująca się oraz odporna na uszkodzenia blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i współczesnych budynkach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się bezproblemowym i równocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe doskonale współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym lub minimalistycznym), a jednocześnie jest niepodatne na rdzę i mocne.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem zastosowanej technologii i solidności. Panele te są wytwarzane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą, która daje protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie UV czy opady. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w wielu wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od producenta.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08