Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Złóż wizytę w pracowni architektonicznej Kraków - tu skorzystasz z wiedzy profesjonalistów.

Na pewno chcesz, by w nowo wybudowanym domu wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie Twoich działań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej interesujących propozycji nie powinno jednak sprawić kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub też, kiedy najistotniejszy jest dla Ciebie czas, możesz kupić katalogowy projekt. Które wyjście okaże się bardziej opłacalne? Na które z nich postawić?

Gotowy projekt – zapłacisz mniej niż w biurze architektonicznym

W sieci bez trudu znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są tam oferty dla mało wymagających osób i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą okazuje się na pewno cena – za nieskomplikowane wydasz już za trochę więcej, niż dwa tysiące PLN. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które chciałyby wybudować dom, który będzie odróżniał się wśród innych nieruchomości. Wybierając podobne wyjście zyskujemy gwarancję, że projekt spełni wszystkie nasze wymagania – przed jego wykonaniem architekt zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo droższy od katalogowego – klienci, którzy na niego postawią powinni liczyć się z wydatkiem około dwustu złotych za m2.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]