Domy drewniane nowoczesne – atuty

Na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html znajdziesz więcej informacji o domy drewniane projekt.

Drewniane domy stają się coraz bardziej modne. Nowatorska konstrukcja powoduje, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – tańsza inwestycja

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ludzie chętnie decydują się na wybudowanie takich posiadłości, ponieważ posiadają one mnóstwo zalet. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy podkreślają, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowoczesności z górskim klimatem. Z jednej strony urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim elementom gwarantują komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć architekta

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym walorem jest niewielka grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można budować także w miesiącach zimowych, bo całość prac realizowana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym architektom.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]