Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Pod tym adresem dowiecie się wszystkiego o producencie okien Małopolska.

Naturalne okna drewniane są bardzo wytworne i odporne na uszkodzenia. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od starych domów po minimalistyczne gmachy. Z jakich materiałów producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i dlaczego są one chętnie wybierane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – wybierz sosnę lub modrzew

W dzisiejszych czasach okna drewniane są projektowane z użyciem najnowszych metod, co sprawia, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a pielęgnowanie jest łatwe. Okna drewniane wyglądają wyjątkowo pięknie, posiadają opływowe ramy, eleganckie okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna krajowego – np. modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Organiczne tworzywa w połączeniu z teraźniejszymi metodami powodują, że okna drewniane są tak często kupowane nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można samodzielnie je pielęgnować. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza również wytrzymałe schody, pasujące do szlacheckich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy restaurowaniu lokali mieszkalnych – to materiał nietoksyczny i absolutnie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i gustowne surowce drewniane.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]