Szukasz projektów domów góralskich? To musisz wiedzieć

Na http://domygoralskie.com/realizacje.html otrzymasz rzetelną pomoc fachowców w dziedzinie tworzenia projektów domów z bali

Drewniana architektura przez lata była zastępowana przez budynki ceglane. Dziś na szczęście zaobserwować można to, że ich popularność stopniowo się zwiększa. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu – domy drewniane wykazują bowiem wiele plusów. Najważniejszym okazuje się niewątpliwie styl – dopasowują się tak do willowej, jak i wiejskiej architektury. Ważne jest też to, iż domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, gdyż są wznoszone tylko z naturalnych materiałów. Drewno może także pochłaniać promieniowanie wydzielane przez sprzęty RTV i filtrować powietrze, a to sprawia, że ich mieszkańcy wydajniej sypiają i dbają o swoje płuca.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów z drewna są oczywiście te przywodzące na myśl podhalańską architekturę. Często budowane są z bali, natomiast sposób ich wykończenia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy również projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym guście. Nierzadko także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą różne style – między innymi elementy murowane. To sprawia, że projekty domów drewnianych bez obaw możemy zlecić także, jeśli chcemy wznieść je poza górami.

Kto zrobi projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, w myśl którego jest wybudowany. Dlatego decydując się na takie wyjście, dobrze obejrzeć wcześniejsze projekty twórcy i przeczytać, co myślą o nim poprzedni kontrahenci. Ważne jest, by w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – przez to otrzymamy gwarancję, iż nasze zamówienie zostanie odpowiednio zrealizowane i spełni nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze również sprawdzić się, czy projektant współpracuje z ekipą, która wzniesie dom – w ten sposób inwestycja przebiegnie prędzej.

Nasze dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]