wyprawy w góry, wyprawy górskie

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni pewne i dobrze przygotowane wycieczki nadzorowane przez zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla jednostek sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia i poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych liderów i przewodników znających na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Pirin.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]