Stół drewniany – integruje członków rodziny i zdobi mieszkanie

Zobacz, gdzie zamówić designerski stół, wejdź na stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy umieszczony w kuchni, w jadalni czy w wydzielonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze będzie stanowił najistotniejszy mebel w domu. Tym samym wybierając stół trzeba postawić nie tylko na jego atrakcyjny design, ale również jego jakość.

Znaczenie stołu w domu

W pokoju dziennym przesiadujemy przez większość czasu i tam także na ogół się relaksujemy, niemniej jednak to stół w kuchni jest tak naprawdę centralnym punktem każdej przestrzeni mieszkalnej. Momenty, które spędza się na wspólnym spożywaniu obiadów i kolacji z najbliższymi, najsilniej przyczyniają się do zacieśnienia relacji rodzinnych i przyjacielskich. Stół zbliża, ponieważ pozwala na bliskość kilku osób na małej przestrzeni, co w konsekwencji wyzwala chęć rozmowy pomiędzy ludźmi. Wskazane jest urządzać wnętrze tak, by wytyczyć w nim przestrzeń na umieszczenie stołu z daleka np. od hałaśliwego telewizora. W takim układzie nie tylko powszednie posiłki, ale także spotkania świąteczne lub imieninowe pomogą wszystkim skoncentrować się na tym co w danej momencie jest istotne, czyli kontakcie z bliskimi oraz z przyjaciółmi. Liczne badania udowadniają na dodatek, że jedzenie przy stole pozwala wytworzyć poprawne nawyki żywieniowe także u dzieci i młodzieży. Przy stole spożywamy posiłki bez stresu i pośpiechu, na co pozytywny wpływ ma, rzecz jasna, interakcja z bliskimi.

Wspaniałe wzornictwo i wytrzymałość – zalety designerskich stołów z drewna

Stół do kuchni bądź jadalni powinien być solidny. Będzie wszak codziennie używany, często nie tylko celem zjedzenia obiadu, ale również jako miejsce zrealizowania jakichś prac, do których potrzeba sporej poziomej powierzchni, nauki czy nawet do zabawy, np. układania konstrukcji z klocków z pociechami i gry w warcaby lub w gry planszowe. Współczesne designerskie stoły drewna litego od najlepszych projektantów charakteryzują się fenomenalną trwałością, unikatowym wyglądem jak również naturalnością materiałów użytych do ich produkcji (m.in. drewno dębowe oraz orzechowe), których na darmo szukać w ofercie sieciowych salonów meblowych. Twórcy nowoczesnych stołów mają w swojej ofercie też stoły rozkładane, przydatne podczas sporadycznych spotkań w większym gronie bliskich. Zamawiając designerski stół z litego drewna możemy być pewni, że kupujemy stół, który nie zniszczy się przez lata. Dostajemy przy tym możliwość personalizacji mebla, a co za tym idzie dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy urządzać mieszkanie.

Nasze dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]