Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Catering biurowy - zajrzyj tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Ważne rozmowy biznesowe, sympozjum lub szkolenie – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed problemem organizacji eventu tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeżeli organizowane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering firmowy – zapewnij uczestnikom konferencji przekąski oraz napoje

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 6-9 godzin, częstokroć nawet przez parę kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły program prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy półgodzinne przerwy, w czasie których nie da się zjeść sycącego obiadu w najbliższej jadłodajni. Stąd nieodzowne jest zagwarantowanie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, także zanieść na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małymi przekąskami, które można zjeść bez ryzyka ubrudzenia dłoni i garnituru. Usługa cateringu dla firm obejmuje również udostępnienie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – istotny element warsztatów biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to także możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w mniejszej grupie przedmiotów omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych firm, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów bądź płatnych kursów nie powinni wszak pić z papierowych kubeczków, zagryzając zakupione po drodze w na stacji benzynowej lub własnoręcznie zrobione kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc rangę wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał również o dobre samopoczucie uczestników.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]