Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Kraków lotnisko parking, uzyskasz na pandaparking.pl.

Najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył niesamowite uznanie, to sposobność trafienia także w najbardziej odległe zakątki naszego globu, wygoda oraz szybkość. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia łączące się z dotarciem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji na jego stronie www, w związku z tym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest szczególnie istotne podczas opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja wsparcia personelu

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony przy lotnisku możemy liczyć również na kilka ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać pomoc zespołu parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora lub spadek ciśnienia w oponach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]