Co oferuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach?

Podróż samolotem startującym z dalekiego miasta może być źródłem pewnych trudności. Najistotniejszym będzie z pewnością sposób dojechania do portu lotniczego. Jeżeli wszak nie wyszukaliśmy ciekawych połączeń kolejowych, zwykle musimy dojechać na lotnisko własnym samochodem. Wiąże się to niestety z koniecznością zaparkowania pojazdu w odpowiednim miejscu – takim, w którym nie będziemy obawiać się kar finansowych lub wandali. W takich sytuacjach trafionym rozwiązaniem będzie na pewno wynajęcie stanowiska na parkingu długoterminowym. Na czym więc opiera się ta usługa? Czego stawiając na nią możemy oczekiwać?

Zasady korzystania z parkingu długoterminowego

Reguły dla klientów tej usługi są banalnie łatwe – stanowisko na parkingu mamy możliwość najczęściej zarezerwować przez internet. W oknie na stronie firmy musimy tylko wybrać odpowiedni termin, a następnie zlecić przelew. Po dojechaniu do miasta z lotniskiem stanowisko będzie już na nas czekało, zaś w większości sytuacji przedsiębiorstwo zapewni nam również transport na lotnisko. Parking długoterminowy zazwyczaj nie wiąże się z dużymi wydatkami – doba postoju to bowiem wydatek niecałych dwudziestu złotych, jednak należy zaznaczyć, że ceny będą tym niższe, im dłużej trwał będzie nasz wyjazd.

Plusy parkingu długoterminowego

Najważniejszym z plusów pozostawienia auta na parkingu długoterminowym jest to, że są to place strzeżone – nie musimy więc przejmować się bezpieczeństwem naszego pojazdu, który zresztą w tym czasie będzie dodatkowo ubezpieczony. Przedsiębiorstwa prowadzące parkingi długoterminowe w pobliżu lotnisk najczęściej świadczą również szereg usług dodatkowych, które z pewnością ułatwią nam organizację podróży – między innymi opisany przed chwilą transfer czy też możliwość dopompowania kół oraz załadowania akumulatora po długim parkowaniu. Przed podróżą zazwyczaj mamy też możliwość zmierzenia walizki i dzięki temu ustrzeżenia się większych kosztów.