Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Dowiedz się więcej o projektowaniu i wykończeniu wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Praca architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]