Jakie usługi świadczy architekt?

Złóż wizytę w biurze projektowym Kraków - tu skorzystasz z porad profesjonalistów.

Biuro architektoniczne świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domku, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a potem czynnie pilnować zaawansowanie prac, zaplanować odnowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Szukasz niespotykanych, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się spośród wielu domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a zarazem funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające współczesne nurty w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. kawiarnie, mieszkania pod wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy budynki rekreacyjne. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, a także indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może także opracować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]