Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu Balice Kraków.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to generuje pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]