serwis apple warszawa, wymiana szybki iphone, wymiana baterii

Naprawa telefonów iPhone – wymiana baterii, przycisków i szybki od ręki

Tablety, telefony i komputery stały się nierozerwalną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, dlatego kupując te akcesoria zwykle staramy się wybrać te godne zaufania. Taką renomą szczycą się od dziesięcioleci urządzenia marki Apple, które pomimo swojej bardzo wysokiej ceny w porównaniu do produktów konkurencyjnych firm, każdego roku zyskują sobie miliony kolejnych nabywców. Jednakże nawet sprzęt wysokiej klasy może uleć uszkodzeniu czy też przestać prawidłowo działać na skutek nieuważnego użytkowania. Ale nie znaczy to, iż bezzwłocznie należy zamienić go na nowy – wystarczy wszak oddać go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie zlecenia realizuje?

Ci, którzy korzystali z produktów Apple przekonali się, że te urządzenia działają bezawaryjnie latami, jakkolwiek nawet one nie są odporne na uszkodzenia, powstałe z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje zlecenia na wymianę szybki tylnej oraz przedniej, zbitych w wyniku upadku urządzenia z wysokości, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności czy wymianę innych drobnych części jak niereagujący przycisk HOME bądź zepsute obiektywy aparatów. Nasi specjaliści niosą pomoc także w przypadku zalania telefonu iPhone czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Serwis Apple Warszawa – oddaj telefon serwisantom z kilkuletnią praktyką

Póki smartfon posiada ważną gwarancję większość napraw bez trudu wykonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Kłopoty pojawiają się po zakończeniu gwarancji, jako że eliminacja nawet niewielkich usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować wysokie koszty, które nie każdy może ponieść. Na szczęście na obszarze naszego kraju, przeważnie w dużych miastach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkunastoletnią praktyką nawet w godzinę potrafią wykonać naprawę produktów tej firmy zarówno starej, jak i nowej generacji, zakupionych na przestrzeni minionego dziesięciolecia, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeżeli w okolicy miejsca zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a zatem nie możesz dostarczyć go do punktu samemu, znajdź fachowców, którzy przyjmują zlecenia naprawy telefonów Apple dostarczanych kurierem. Takim usługodawcą jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Nasze dane teleadresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555