Profesjonalna opieka nad grobem

Więcej szczegółów o opiece nad grobami Kraków.

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Największe trudności zaczynają się natomiast, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty napisów.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Ceny, które musimy opłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – gdy zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcemy, by firma sprzątała grób regularnie, musimy pogodzić się z kosztem około 400 zł co dwanaście miesięcy. Należy też zaznaczyć, że stawki uzależnione są również od wielkości nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]