Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

Finger food catering - w tym miejscu sprawdzisz pełną ofertę.

Organizacja nawet sporego przyjęcia nie jest problematyczna, jeśli mamy wiele wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów i napojów, a także następnie samodzielne preparacja z nich smacznych przekąsek dla gości uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, iż powinno się porzucić pomysł uczczenia ważnej rocznicy. W takiej sytuacji można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Catering finger food – poręczne dania na “raz”

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, jakkolwiek decydują się na nią coraz częściej także osoby prywatne i rozmaite instytucje organizujące gustowne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki typu finger food, czyli nieduże przekąski, które można zjeść na stojąco i nie korzystając ze widelca. Klasyczny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerzyka – to przekąska na “jeden kęs”. Finger food to przede wszystkim koreczki, sandwicze czy też tartoletki owocowe oraz warzywne. Ta odmiana cateringu doskonale zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na szerokiej interakcji uczestników. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych pogawędek, a przy tym nie ogranicza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy konkretnym stole.

Catering kanapkowy – najlepsza opcja dla eventów organizowanych w niedużych salach

Zamówienie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznemu podmiotowi ma sporo atutów, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia gości bankietu. Zakąski oraz schłodzone i gorące napoje leżą na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Ułatwia to organizację wydarzeń głównie w małych aulach, w których użycie właściwej liczby stołów byłoby niełatwe. Taki catering natychmiast sprawia także, że bankiet ma mniej oficjalny, przyjemniejszy klimat. Warto zaakcentować, że menu z poręcznych przekąsek jest statystycznie tańsze niż szykowne obiady, a dodatkowo daje większą możliwość dobrania ich do preferencji żywieniowych uczestników eventu. Co istotne, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło główną komplikację przy organizacji spotkań w siedzibach firm.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]