Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Korzystna oferta przyjęć okolicznościowych znajduje się tu.

Kiedy ktoś myśli o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża grono krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też chrzty, komunie czy przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, na ogół nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji musimy zamówić stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie urodzinowe lub osiemnastka, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których dużą część gości stanowią młodsze dzieci, jak komunie albo chrzciny, poleca się wyprawić w lokalu, który poza wynajęciem sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko zabawą i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom także powinny być dostosowane do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie – rozważ wynajem sal Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal królewskim stylu urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy impreza ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści aż trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania menu, poprzez ułożenie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]