Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Dowiedz się wszystkiego o miejscu na wesele w Krakowie i okolicach.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy młodej pary i ich goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli narzeczeni zdecydują się na organizację przyjęcia dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Poszukując sali na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka znaczących okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę uczestników wesela, aby mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie proste. Jeśli na wesele zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym mieście, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc przygotowanie menu, przystrojenie sali i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny dla młodych par z z południa Polski

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery sale gotowe podjąć 130 gości. Przyjęcie można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]