Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Jeśli potrzebujesz zamówić organizację wesel w Krakowie, zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzciny, od dawna nie są już organizowane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, na których bawi się nieraz ponad sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić jadłospisu, a następnie przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa będzie trwać parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć wysokie zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Urządzanie wesela to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na wysyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali, układanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich przy stole. na weselu powinien mieć perfekcyjną oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą pięknie ozdobione i prawidłowo nakryte, potrawy będą smaczne i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kucharzy i kelnerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych na świeżym powietrzu.

Catering weselny – dania pasujące do estetyki przyjęcia

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi zasadami, tak w kwestii zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie mają ułożoną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, deserów oraz trunków odpowiadających charakterowi wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub dostać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Klient może więc samodzielnie skomponować menu z sugerowanych dań. Trzeba jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta podejmują się przygotowania unikalnych zestawów potraw.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]