Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Lokal na urodziny - więcej o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Przeważnie z okazji niektórych rocznic, imienin bądź urodzin nie organizujemy spotkań ze znajomymi i krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednakże są takie kluczowe życiowe momenty, których należyte świętowanie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest bez wątpienia osiągnięcie pełnoletności, a więc “osiemnastka”.

Zorganizować przyjęcie w mieszkaniu czy znaleźć salę na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach, spożywać i kupować napoje alkoholowe, może pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych oraz zaczyna płacić podatki. Jednakże zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność urządzenia niepowtarzalnej imprezy ze znajomymi. Opcją bywa w zasadzie kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie będzie. Więc lepszą drogą jest zamówienie sali na osiemnastkę. Często grupa przyjaciół decyduje się wyprawić razem imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia dość przestronnej sali, lecz w tym samym czasie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy najlepsze dania imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie na powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – w ciepłe dni można rozstawić w nim spory namiot i urządzić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie przekąski najwygodniejsze?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją napoje alkoholowe. Powinno się w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich być wiele wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali również jest niezmiernie ważny, by goście kompletnie zanurzyli się w klimacie imprezy. Zalecamy zatem postawić na lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian według podanych sugestii, a także dobrze rozlokuje stoliki z przekąskami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej bardzo dobrze sprawdza się menu koktajlowe, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do potrzeb oraz finansów klienta.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]