Portal o ciekawych wydarzeniach i atrakcjach w Małopolsce

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o fajnych miejscach w Małopolsce.

Mimo, że małopolskie jest jednym z najmniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, toteż nieraz ciężko znaleźć coś dla siebie w zalewie informacji o godnych zwiedzenia atrakcjach i planowanych eventach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Serwis dla zaintrygowanych atrakcjami w Małopolsce – czego się tu dowiesz?

By przybliżyć wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono witryna visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, ale też o ekspozycjach i imprezach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Serwis prowadzony jest w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w serwisie? Podróżnicy organizujący pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie spostrzegą mapę, na której szybko wyszukają Centra Informacji Turystycznej, schroniska, pensjonaty i hotele oraz zabytki i muzea położone w różnych punktach Małopolski. Serwis ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, podając informacje zarówno o dworcach kolejowych i lotniskach, jak i o parkingach i wypożyczalniach pojazdów. Dodatkowo dla osób, które z najrozmaitszych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, strona przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające m.in. Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, urok parków krajobrazowych i narodowych oraz atrakcje narciarskie.

Strona o ciekawych miejscach w Małopolsce nie zapomina zagranicznych podróżników

Visitmalopolska.pl nie zapomina też o zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane i inne południowe miejscowości. Ciekawostki dodawane na portalu publikowane są więc w języku angielskim, ale także w między innymi w języku hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim, francuskim. Wyjątkowo wartościowy dla obcokrajowców jest również dział Rozmówki, gdzie poznają ważne wyrażenia i powiedzenia, które umożliwią im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w czasie wizyty w Polsce. Turyści z zagranicy znajdą tu wykaz konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego.

Nasze dane teleadresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego