Pozycjonowanie sklepów i stron w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie strony w Google - dowiedz się więcej o tej usłudze

Pozycjonowanie to szereg prac, które mają na celu poprawienie widoczności stron w bezpłatnych (a więc w organicznych wynikach wyszukiwania. Im wyżej strona pojawia się w SERPach, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w rezultacie prowadzi do zwiększenia ilości transakcji firmy. Innym plusem tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności usługi, produktu albo samej marki.

Algorytm Google analizuje każdą witrynę internetową na podstawie blisko dwustu rozmaitych wskaźników. Efekt tej diagnozy przesądza o tym, na którym miejscu strona albo jej podstrona pojawi się w wynikach wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Za najistotniejsze czynniki rankingowe zawodowcy do spraw SEO uważają np. linkowanie (on-site i off-site), jakość treści, a także prędkość ładowania.

Wyszukując w przeglądarce Google dowolną frazę, internauta otrzymuje listę stron, których treść została uznana za najdokładniejszą odpowiedź na powyższe hasło. Jakie strony wyświetlają się w wynikach wyżej niż inne? W głównej mierze te, których treść jest unikalna oraz starannie wypełniona właściwymi słowami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest także szybkość ładowania się strony (nie tylko w wersji na desktop, ale i mobile), poprawnie zoptymalizowany kod HTML, a także liczba linków prowadzących do naszej witryny.

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowych – zleć je zawodowcom z agencji SEO

Google systematycznie koryguje algorytm, wobec tego warto przekazać pozycjonowanie oraz optymalizację stron i sklepów www fachowcom. Słusznym wyborem będzie agencja SEO, która ma wieloletnią praktykę w tym obszarze. W takich agencjach zatrudnionych jest szereg specjalistów nie tylko od SEO, ale także marketingu internetowego i tworzenia stron. Pozostawiając pozycjonowanie podmiotowi zewnętrznemu zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne akcje marketingowe, które również podniosą przychód firmy.

Do kogo skierowana jest oferta pozycjonowania stron oraz sklepów www w Google?

Pozycjonowanie to głównie usługa adresowana do właścicieli stron internetowych, których zadaniem jest ekspozycja i sprzedaż produktów albo usług firmy. Prowadząc dowolną działalność niewyobrażalne jest w dzisiejszych czasach nie posiadać własnej strony firmowej bądź ją uruchomić, ale nie dbać o jej pozycjonowanie. Biznes to ciągłe starania o pozyskanie kolejnych klientów. Wedle szacunków blisko 97% osób poszukuje w internecie informacji o lokalnych firmach, co wyraźnie pokazuje do jak obszernej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A wyświetlenie się adresu sklepu lub strony na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google bardzo zwiększa szansę, że internauta zdecyduje się na naszą ofertę.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]