Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Zleć pozycjonowanie Krakow na seo4.net.

Popularność internetu oraz prostota korzystania z niego do wyszperania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, że każda firma pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Katowicach czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla niewielkich podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stosują przeważnie frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “restauracja indyjska kraków”, “hydraulik kraków” czy “sklep plastyczny kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, mieszkającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, np. poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tego okresu świetnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron i w ten sposób trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz rozbudowę treści. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]